تبلیغات
كانون جوانان بسیج شهرستان پارس آباد

كانون جوانان بسیج شهرستان پارس آباد
 
ابر برچسب ها
بر اساس اعلام ستاد انتخابات استان اردبیل در حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین از مجموع ۲۶۳ هزار و ۱۸۲ رای ماخوذه منصور حقیقت‌پور با اخذ ۱۰۳ هزار و ۲۶۸ رأی و کمال‌الدین پیرمؤذن با اخذ ۹۰ هزار و ۶۳۴ رای به عنوان منتخبان مردم اردبیل به مجلس راه یافتند.

در این حوزه مصطفی افضلی ‌فرد با کسب ۴۶ هزار و ۷۰۴ رای و سید کاظم موسوی با ۴۵ هزار و ۷۲۳ رای اخذ باید در دور دوم انتخابات مجلس برای کسب یک کرسی دیگر رقابت کنند.

حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین به عنوان حوزه مرکزی سه کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد.

از حوزه انتخابیه شهرستانهای خلخال و کوثر جلیل جعفری بنه با کسب ۲۳ هزار و ۷۴۵ رای به خانه ملت راه یافت و
بشیر خالقی با کسب ۱۳ هزار و ۹۹۹ رای و سید غنی نظری با ۱۰ هزار و ۷۲۲ رای و احمد شجاعی با هشت هزار و ۳۴۷ رای و محمد رئوف احرابی با هزار و ۶۰۹ رای از راهیابی به مجلس بازماندند.

مجموع آرای اخذ شده در شهرستان خلخال ۵۸ هزار و ۴۲۲ رای عنوان شده و میزان مشارکت ۷۱ درصد بوده است.

شمارش آرا در حوزه انتخابیه شهرستان گرمی نیز نشان داد میر قسمت موسوی با بیش از ۱۸ هزار و چهار رای به عنوان نفر اول انتخاب شده و میر حمایت میرزاده با ۱۶ هزار ۱۲۲ رای نفر دوم و ولی اسماعیلی با ۱۴ هزار و ۶۰۰ رای در ردیفهای بعدی قرار گرفته اند.

در حوزه انتخابیه مشگین شهر نماینده فعلی این شهرستان برای بار دوم راهی مجلس شد. یونس اسدی برای رسیدن به بهارستان از مجموع ۸۲ هزار و ۱۱۰ رای ماخوذه ۲۶ هزار و ۱۰۷ رای کسب کرده است.

ولی ملکی دیگر نماینده این شهرستان با کسب ۲۴ هزار و ۴۳۰ رای و محمود عباس زاده با ۱۹ هزار رای نتوانستند به مجلس راه یابند.

حجت الاسلام حبیب برومند نیز در حوزه انتخابیه شهرستانهای پارس آباد و بیله سوار با کسب ۴۳ هزار و ۶۸۷ رای از مجموع ۱۲۱ هزار و ۹۳۸ رای راهی مجلس شد و نزدیکترین رقیب وی یعنی امید علی رعنایی به عنوان نفر دوم ۱۹ هزار و ۵۶۴ رای کسب کرد.

اسماعیل ابراهیمی ۱۹ هزار و چهار رای، هادی درویشی ۱۲ هزار و ۶۳۵ رای، وکیل سپه نماینده فعلی این حوزه هفت هزار و ۱۸۸ رای، میرفخرالدین زاهد ۶هزار و ۳۸۴ رای کسب کردند و از رسیدن به بهارستان باز ماندند.

با توجه به میزان واجدان شرایط در این حوزه انتخابیه، مردم شهرستانهای پارس آباد و بیله سوار مشارکت بیش از ۸۶ درصدی در این دور از انتخابات داشتند که در مقایسه با مشارکت ۷۹ درصدی دوره هشتم مجلس از رشد ۷ درصدی برخوردار بوده است.




طبقه بندی: انتخابات،
[ دوشنبه 15 اسفند 1390 ] [ 02:17 ب.ظ ] [ مهدی مهدوی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
فروش بک لینک طراحی سایت